Second Extinction

Torrent Second Extinction Systemic Reaction

indirmek için izniniz yok
Türü
Aksiyon
Sistem Gereksinimleri
  • İşlemci: Intel Core i5-3570 or AMD Ryzen 3 1300X.
  • Bellek: 12 GB.
  • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-Bit versions)
  • Ekran Kartı: Nvidia GTX 780 3GB or AMD R9 280 3GB.
  • Depolama: 30 GB.

DÜNYA’YI GERİ KAZANIN​

Second Extinction, amacınızın gezegeni ele geçiren mutant dinozorları yok etmek olduğu 3 oyunculu, ortak görevli, nefes kesen bir nişancı oyunudur. Çok sayıda düşmanı yere sermek için pek çok silah çeşidini, becerileri ve yetenekleri kullanan, hayatta kalanlardan birini yönettiğiniz oyunda ekip çalışması çok önemli.

Xbox Series X|S için Optimize Edildi​

Xbox Series X|S geliştirme seti kullanılarak geliştirilmiş oyunlar, Xbox Series X|S'in benzersiz özelliklerinden yararlanmak için tasarlanmıştır. Bu oyunlar; eşsiz yükleme sürelerine, görsellere, kontrol hassasiyetine ve 120 FPS'ye kadar kare hızına sahip olacak.
DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

Oyun özellikleri​

Büyük bir mutant dinozor kükreyerek dişlerini gösteriyor.

Dünya istila edildi​

Mutant dinozorlar insanlığı yok etti ve hayatta kalan az sayıda kişi ise uzaya kaçtı. Kısa ama nefes kesici gerilla görevleriyle, özel saldırı ekibiniz işgali sona erdirmek için Dünya'ya geri gönderiliyor. Gezegenimizi geri kazanma zamanı!

Karakterler silahlarını bir grup mutant dinozora doğrultuyor.

3 oyunculu saldırı ekibi​

Direniş savaşçılarından birinin rolünü üstlenin ve düşmana haddini bildirmek için hayatta kalan diğer iki kişiyle ekibinizi kurun. Etkili sonuçlar almak için benzersiz yeteneklerinizi, cephanenizi ve ekipmanlarınızı birlikte kullanın.

Mutant bir dinozor saldırmak için kolunu geri çekiyor.

Muhteşem bir aksiyon​

Sayıca ve boyut olarak sizden büyük düşmanlarla karşılaşan küçük ve yalnız bırakılmış ekibiniz oyun dünyasında ilerlerken, durmak bilmeyen savaş senaryoları ve adrenalin yüklü anlar sayesinde dinozorlarla savaşmak hiç bu kadar acımasız olmamıştı.

Büyük parlayan bir dinozor sisli bir manzarada yükseliyor.

Mutant canavarlar​

Bu dinozorlar, onları daha ölümcül hale getiren garip mutasyonlar nedeniyle tarih kitaplarımızda gördüklerimize hiç benzemiyor. Elektrikli raptorlardan, devasa t-rekslere uzanan ve türdaşlarından çok daha büyük olan bu kötü yaratıkları yere sermek oldukça zor.

Bir karakter silahını mutant bir dinozora doğrultuyor.

Ortak çabalar​

Topluluğun geri kalanıyla birlikte, eylemleriniz dinozorlara karşı savaşın gidişatını şekillendirecek. Yaklaşan bu savaşın gidişatını nasıl değiştireceğinizi görmek için bizi takip etmeye devam edin.
İki mutant dinozor birbirlerine kükrüyor.

Oyunla ilgili ayrıntılar​

Second Extinction, amacınızın gezegeni ele geçiren mutant dinozorları yok etmek olduğu 3 oyunculu, ortak görevli, nefes kesen bir nişancı oyunudur. Çok sayıda düşmanı yere sermek için pek çok silah çeşidini, becerileri ve yetenekleri benzersiz şekillerde kullanan, hayatta kalanlardan birini yönettiğiniz oyunda ekip çalışması çok önemli. Kurşun, bomba, pençe ve şiddetin yağdırıldığı savaşlarda, Dünya’yı geri kazanmak size bağlı!
Yazar
Okan
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
4.00 yıldız(lar) 1

Okan ait diğer kaynakar

Üst