WP Rocket - WordPress Önbellek Eklentisi

WP Plugin WP Rocket - WordPress Önbellek Eklentisi v3.7.5

indirmek için izniniz yok


WordPress'in Birkaç Tıklamayla Hızlı Yüklenmesini Sağlayın. WordPress uzmanları tarafından en güçlü önbellekleme eklentisi olarak tanınan

Sayfa Önbelleğe

Alma, Arama Motoru Optimizasyonunu geliştirmek ve dönüşümleri artırmak için gerekli olan ultra hızlı bir yükleme süresi yaratır. WP Rocket'i açtığınızda, sayfa önbelleğe alma hemen etkinleştirilir.

Önbellek Ön Yükleme
Tarayıcımız önbelleği önceden yüklemek için bir ziyareti simüle ettiğinden, web sitenizin arama motorları tarafından endekslenmesi anında iyileştirilir.

Statik Dosya Sıkıştırma
WP Rocket, küçültme yoluyla HTML, JavaScript ve CSS dosyalarınızın ağırlığını azaltır. Daha hafif dosyalar, daha hızlı yükleme süresi anlamına gelir!

İstek Üzerine Görüntüler
Resimler yalnızca ziyaretçiniz sayfayı aşağı kaydırdıkça yüklenir ve bu da sayfanın yükleme süresini iyileştirir. YouTube, Facebook, Yahoo ve diğer büyük web siteleri bu tekniği kullanıyor. Şimdi seninki de yapabilir.

Geliştirici Dostu
WP Rocket'in kodu, WordPress'in en iyi uygulamalarına göre geliştirilmiştir. Temizdir, yorumlanmıştır ve geliştiricilerin kolayca gelişmiş özelleştirmeler yapabilmeleri için bir sürü kancası vardır.
  • Beğen
Tepkiler: Hayalet
Yazar
Ayrton Senna
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
5.00 yıldız(lar) 1

Ayrton Senna ait diğer kaynakar

En son güncellenenler

  1. WP Rocket Eklentisi v3.7.5

    WP Rocket - WordPress için Önbellek Eklentisi v3.7.5 Yeni: Eklentinin içinden WP Rocket...
Üst