Yoast SEO Premium - WordPress SEO Eklentisi

WP Plugin Yoast SEO Premium - WordPress SEO Eklentisi v15.1.2

indirmek için izniniz yok
1603016517332.jpeg


Yoast SEO Premium eklentisinde 5 adede kadar odak anahtar kelimesi seçebilirsiniz. Bunlar, yayınınızın veya sayfanızın arama sonuçlarında sıralanmasını istediğiniz anahtar kelimelerdir.
Ardından , anahtar kelimeleri yeterince sık - ancak çok sık değil - ve doğru yerlerde kullanıp kullanmadığınızı kontrol etmek için içeriğinizi kontrol ederiz .
Evet, Yoast Premium, arama motorlarını baştan çıkarmayı gerçekten kolaylaştırıyor. Ücretsiz sürümde, yalnızca 1 odak anahtar kelimesi ayarlayabilirsiniz. Bu, anahtar kelimeler arasında seçim yapmanız gerektiği anlamına gelir.
Her iki versiyonda da Yoast SEO sadece arama sonuçlarındaki sıralamanızı değil aynı zamanda moralinizi de artırıyor!
Dahili bağlantı önerileri - Yalnızca Premium
Dahili bağlantı, arama motorlarının site yapınızı anlamasına yardımcı olduğu için son derece önemlidir.
Ancak elle bağlantı eklemek yavaş, sıkıcı ve düpedüz can sıkıcıdır. İle iç bağlama Yoast SEO Premium'da özelliği, geçmişte bir şey.
Bu özellik, metninizi analiz eder ve siz yazarken ilgili gönderilere bağlantılar önerir. Dahili bağlantının tüm zorluklarını ortadan kaldırır. Evet, biz de bundan oldukça memnunuz.
Sayfanızın Google'da önizlemesi
Snippet düzenleyici sayesinde, Google kullanıcısının gözünden görebilirsiniz : yayınınız veya sayfanız arama sonuçlarında nasıl görünecek? Ve mobil ekranlarda? Böyle bir bağlantıya tıklar mısın?
Ücretsiz sürümde, bağlantınızı Facebook veya Twitter'da değil, yalnızca Google'da önizleyebilirsiniz.
Sayfanızın sosyal medyada önizlemesi - Yalnızca Premium
Facebook
veya Twitter'da paylaşırsanız sayfanızın nasıl görüneceğini kontrol edin . Başlık ve görsel uyuyor mu? Öne çıkacak mı? İnsanların tıklamasını istiyorsanız, sosyal medya paylaşımlarınız kısma bakmalıdır.
Her gönderi için bunu düşünmek istemiyorsanız, bir şablon ayarlamanız yeterlidir. Yoast SEO, bunları tüm sayfa türleri için ayarlamanıza olanak tanır.
Yazar
Çukur
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
5.00 yıldız(lar) 1

Çukur ait diğer kaynakar

En son güncellenenler

  1. Yoast SEO Premium 15.1.2

    Yoast SEO çekirdeği 15.1.1'deki her değişikliği içerir. Temel değişiklik günlüğüne bakın.
Üst